СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ З ДИЗЕЛЬНИМ ДВИГУНОМ ПРОВОДИТЬ ДІАГНОСТИКУ, ОБСЛУГОВУВАННЯ, РЕМОНТ:

форсунок (ремонт, чистка, перевірка)
форсунок систем Common Rail
паливних насосів Common Rail
капремонт двигунів внутрішнього згорання

Паливна форсунка - це дуже важлива деталь системи вприску будь-якого сучасного автомобіля, оснащеного двигуном внутрішнього згоряння.
Досвідчені автовласники знають, що істотне забруднення цього елемента може стати причиною досить серйозних несправностей. Промивання форсунок, ціна якої цілком доступна - це рекомендована автовиробниками процедура, яка допоможе уникнути дорогих операцій, пов'язаних з відновленням працездатності силового агрегату і істотно збільшить термін безпроблемної експлуатації транспортного засобу.

Особливо швидко ці деталі забруднюються, якщо автотехніка регулярно заправляється низькоякісним паливом. Від застосування низькопробного палива в нашій країні мало хто застрахований, тому кожному автовласнику варто пам'ятати, що промивку форсунок бажано здійснювати кожні двадцять-тридцять тисяч кілометрів пробігу.

До складу недорогого пального часто входять сторонні включення, які при високій температурі змінюють свою консистенцію і осідають в каналах, поступово закупорюючи їх.

На серйозну засміченість елементів вприскування можуть вказувати наступні моменти:

істотне зменшення потужності двигуна;
машина починає споживати більше пального, ніж зазвичай;
на малих обертах мотор функціонує з перебоями;
різке натиснення на акселератор призводить до провалів і ривків;
мотор запускається через раз, особливі труднощі з його запуском виникають взимку.

При максимальному забрудненні подача пального в камеру згоряння припиняється повністю - експлуатація транспортного засобу стає абсолютно неможливою і тоді візиту в найближчу майстерню вже не уникнути.

Зверніться за консультацією до спеціалістів автосервісу "Автолюкс Центр"

Вам обов'язково порадять правильний шлях вирішення проблеми: можна чи не можна полагодити деталь, потребує вона заміни чи часткової заміни окремих запчастин.

Image
УЛЬТРАЗВУКВА ЧИСТКА ФОРСУНОК - ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Регулярна промивка форсунок в професійній майстерні дозволяє уникнути всіх вищеописаних проблем. Особливо ефективна чистка форсунок ультразвуком, яка проводиться за допомогою спецобладнання.

Завдяки своїй невеликій вартості і при цьому високу ефективність ультразвукова чистка форсунок стала однією з найбільш затребуваних операцій. Сучасне  обладнання, наявне на нашій станції, величезний досвід майстрів, високоточна діагностика паливної системи до і після чистки, перевірка елементів на продуктивність, якість розпилу і герметичність - все це гарантує високу якість процедури, що проводиться в наших автотехнічних центрах.

Перед початком очищення фахівці демонтують елементи, що підлягають обробці. Це дозволяє дати стовідсоткову гарантію повного відновлення працездатності деталей. Після того, як чистка ультразвуком закінчується, здійснюється перевірка працездатності елементів на спеціальному стенді, який дозволяє переконатися в тому, що процедура успішно завершена.

Зовнішні ознаки несправності паливних форсунок дизельного двигуна

  • Важкий запуск двигуна автомобіля (двигун погано запускається).
  • При роботі двигуна ви чуєте яскравий сторонній металічний звук під капотом автомобіля (цокіт).
  • Двигун не розвиває обертів, втратив свою потужність.
  • Помітне зростання витрат палива.
  • Засвітився знак на панелі приладів автомобіля (несправність двигуна).

 Якщо ви помічаєте зазначені характеристики при експлуатації свого автомобіля, то рекомендуємо звернутися на спеціалізований дизель-сервіс СТО «Автолюкс Центр»!