Ремонт двигунів передбачає виконання ряду операцій

діагностика ДВЗ
демонтаж двигуна
розбирання, мийка, дефектовка
відновлення деталей
збірка двигуна, монтаж
запуск, обкатка
Більшість сучасних автомобілів комплектуються досить надійними і довговічними двигунами. Вони здатні проходити десятки тисяч кілометрів без серйозного втручання майстрів. Але навіть найкращі силові установки рано чи пізно виходять з ладу. І в цей момент важливо прийняти правильне рішення - робити капремонт або обмежитися локальної заміною окремих елементів? А може бути, простіше і дешевше буде взагалі замінити двигун?

Знайти правильні відповіді на ці питання вам допоможуть тільки кваліфіковані мотористи. Саме такі майстри працюють в нашому сервісному центрі «СТО АВТОЛЮКС ЦЕНТР», які займаються ремонтом двигунів будь-яких марок. У роботі наші фахівці:

використовують електронні каталоги і технологічні карти;
дотримуються рекомендацій автовиробників;
проводять комплексну діагностику перед ремонтом ДВЗ, щоб з'ясувати всі причини несправностей;
встановлюють тільки сертифіковані виробниками запчастини та витратні матеріали;
нормують роботи за світовими стандартами довідника Autodata, тому ви можете не сумніватися в правильності ціноутворення.
Ремонт двигунів будь-якої складності

Фахівці нашої мережі готові виконати роботи будь-якої складності - від локального до капітального ремонту. Ми обслуговуємо легкові автомобілі більшості європейських, азіатських і американських марок. «СТО АВТОЛЮКС ЦЕНТР» - це:

кваліфікований персонал - у нас працюють тільки досвідчені майстри, які регулярно проходять спеціальне навчання;
повний набір обладнання для комп'ютерної діагностики, сертифікованого виробником;
доступні ціни - ми пропонуємо сервіс рівня офіційного дилера за більш демократичними розцінками;
офіційне оформлення робіт і персональний менеджер.

Ми не тільки виконаємо ремонт мотора вашого авто, але і допоможемо знайти оптимальне рішення проблеми - чи варто проводити капремонт або можна обійтися заміною окремих деталей? Після комплексного обстеження майстра поділяться своєю думкою, але рішення завжди приймає власник автомобіля.
Що може викликати передчасний знос мотора?

На термін служби двигуна впливає кілька чинників:
умови експлуатації - спека і морози, вологість і стан доріг, бруд і пил, агресивна їзда;
регулярність технічного обслуговування: двигун буде працювати безперебійно, тільки якщо ви будете міняти масло і витратні матеріали відповідно до вимог виробника;
якість технічного обслуговування і витратних матеріалів - навіть якщо регулярно звертатися в техцентри, можна нашкодити агрегату, якщо роботу буде проводити некваліфікований спеціаліст, який використовує невідповідне масло і витратні матеріали;
своєчасна діагностика - важливо не тільки проходити ТО, а й контролювати стан мотора. Регулярна діагностика допоможе запобігти серйозні поломки і уникнути капітального ремонту ДВЗ.

Про несправності двигуна можуть говорити такі ознаки:
падіння потужності силової установки;
стуки, скрегіт, вібрація та інші сторонні шуми при роботі мотора;
надмірний витрата масла і палива;
ривки при розгоні;
кіптява і нехарактерний звук вихлопу.

Важливо розуміти, що всі ці ознаки - свідчення того, що проблеми вже є. Як тільки ви помітили хоча б один з них - потрібно негайно звертатися до професіонала. Але краще не чекати цього, а регулярно проходити діагностику.
Чому діагностика так важлива?

Сучасні силові установки досить складні і дорогі пристрої. При візуальному огляді навіть досвідчений майстер далеко не завжди зможе помітити несправність. Тому виробники оснащують двигуни електронними датчиками - інформація з них прочитується за допомогою спеціального обладнання і програмного забезпечення.

Комп'ютерна діагностика дає найповнішу картину про поточний стан мотора. Вона допомагає вибрати оптимальний варіант лагодження ДВС і уникнути великих витрат у майбутньому. Фахівці наших сервісів проводять обстеження агрегатів з використанням електронного та механічного обладнання, щоб ви були впевнені в точності діагнозу.