Шановні клієнти та партнери!

В період декількох останніх днів ми всі зосереджені на здоров'ї і безпеці своєї сім'ї, своїх друзів, своєї спільноти і себе. Ми здатні і ми прагнемо реагувати на загрози і ризики катастроф, криз. Загроза від коронавірусної хвороби 2019 року (COVID-19) – це виклик суспільству, це виклик бізнесу і колективу СТО «АвтолюксЦентр». Це новий вірус і нова ситуація… Усі мають навчатися і шукати нові способи запобігання інфекцій.

Шановні клієнти та партнери!

Благополуччя наших клієнтів, партнерів і наших співробітників є головним пріоритетом для СТО «Автолюкс Центр». Наша команда працює, щоб бути в курсі розвитку ситуації, так як повідомлення про глобальну загрозу COVID-19 оновлюються. Ми уважно відслідковуємо інформацію від Міністерства охорони здоров’я та державних органів виконавчої влади.
Ми прагнемо, щоб наші працівники, які продовжують свою повсякденну працю та клієнти СТО  відчували себе в безпеці. Для цього, ми вимагаємо від працівників і клієнтів СТО у свої діяльності дотримуватися наступних правил задля збереження  

                     ЗДОРОВ'Я І БЕЗПЕКИ ВСІХ НАС  І СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ БІЗНЕСУ:

Керівництво СТО «Автолюкс Центр» регулярно надаватиме офіційну інформацію відповідно до вимог і даних МОЗ та ВООЗ про стан загроз і ризиків, що виникають у середовищі із–за коронавірусної хвороби, щоб забезпечити Вашу безпеку і безпеку ваших сімей.

Ми відміняємо будь-які роботи персоналу за межами території СТО і виключаємо участь персоналу у виставках/ конференціях, навчаннях.

         Наша команда прагне надати клієнтам СТО безпечне середовище для продовження ведення бізнесу. Для цього у нас відбуваються звичайні процедури очищення, дезінфекції навколишнього робочого середовища, рекомендовані МОЗ і ВООЗ.

Всі особи, які входять на територію СТО зобов’язані вимірювати температуру тіла, використовувати дезінфікуючий засіб для рук, що знаходиться в доступних місцях на вході у приміщення.

Ми вимагаємо від клієнтів СТО при перебуванні на території станції використовувати захисні маски.

Ми проводимо прибирання в офісних приміщеннях і дезінфікуємо  поверхні загального користування.

         Ми проводимо запис наших клієнтів на сервіс в режимі онлайн і за телефоном 0504352040, 09874784, 0504614199. Ми приймаємо автомобілі для обслуговування і ремонту у СТО відповідно до попереднього запису.

Ми приймемо, при необхідності, автомобіль для обслуговування у автосервісі на вулиці без відвідування клієнтом офісу.

На термін дії карантину ми ЗАБОРОНЯМО нашим клієнтам перебувати у ремонтній зоні автосервісу задля збереження здоров'я і безпеки наших співробітників та клієнтів.

Ми рекомендуємо всім співробітникам СТО і клієнтам дотримуватися правил особистої гігієни, уникати рукостискань, обмежувати фізичний контакт шкіра-до-шкіри і, наскільки це практично можливо, підтримувати у комунікаціях відстань між співрозмовниками 1-2 метри.